gsm cep telefonları
dot

dot

Cep Telefonu Seçimi , Hangi Cep Telefonunu Almalı ? En Dayanıklı Cep Telefonu


Türk Cep Telefonu

  Cep Telefonu Seçimi , Hangi Noktalar Dikkat Etmeli ?

* Tuş takımına önem verin. Bazen kullanışsız gibi görünen tuşlar çok iyi sonuç verebilir veya kullanışlı görünen tuşlar sizi şaşırtabilir, mutlaka deneyin.
* Ekran ve rakamların okunaklılığına bakın. Özellikle gözlerinizde sorun varsa, numara çevirirken veya rehberde dolanırken ekranda beliren rakamların ve yazıların yeterince büyük ve okunaklı olup olmadığına mutlaka kontrol edin.
* Sağlamlığı ön planda tutun. Aktif bir hayat tarzınız varsa ve cep telefonunuz bu hayatta size sürekli eşlik edecekse, sağlam bir modeli tercih edin.
* Boyutları ve inceliği düşünün. Eğer telefonunuzu sürekli pantolon veya gömlek cebinde taşımayı tercih ediyorsanız, ince modelleri tercih edin
* Beğendiğiniz telefonu görüşme yapar gibi kulağınıza tutarak uzun süreli kullanımda sizi rahatsız edip etmeyeceğine bakın.
* Teknolojiyle aranız pek iyi değilse, kullanımı kolay modellere yönelin. Arka planda kalmış kolaylıkları keşfetmek için satın aldığınız cihazın kılavuzunu mutlaka baştan sona okuyun.
* İhtiyacınız olan özelliklerde detay arayın. Örneğin kameralı bir telefon alacaksanız, megapikselinden otomatik odaklamasına kadar fonksiyonlarını karşılaştırın ve İnternet’ten seçtiğiniz modelle çekilmiş örnek resimlere bakın. 
* Tasarımı çok yönlü değerlendirin. Kapaklı telefonlar telefon ekranını çizilmelere karşı daha iyi korur, ancak mekanik arızalara daha yatkındırlar. Klasik telefonlar telefonun o anki durumunu daha hızlı görebilmenizi sağlarlar, ancak tozlanma ve çizilme gibi dış etkilere daha açıktırlar. Tercihinizi yaparken nasıl kullanacağınızı, nerede taşıyacağınızı düşünün.
* Diğer önemli bir nokta olarakta yıllık yaklaşık 3 milyar dolar paramızı yurtdışına akıtan bu teknolojide çok lüks telefonlardan kaçının , cep telefonu bir araçtır ve penis boyutunuza , toplumda göreceğiniz saygıya , insanların size olan beğenisine olumlu bir katkısı yoktur.

dot
dot dot dot dot
dot
GÜVENLİK KAMERALARI ve GÜNCEL TEKNOLOJİ REHBERİ
Ktservis Dizüstü onarım ve Dizüstü Ekranı